www.gaia.com – telewizja Nowej Ziemi

Chciałbym polecić Wam świetną internetową platformę telewizyjną – http://www.gaia.com

Jest ona niepodważalnym dowodem na to jak szybko obecnie zmienia się, ewoluuje ludzka świadomość. Moim zdaniem ten pionierski światowy projekt, z biegiem czasu wyznaczy standardy tematów poruszanych w TV. Oczywiście na to potrzeba będzie trochę czas. Prędzej czy później wszechobecna, oparta głównie na negatywnych treściach i częstotliwościach, ogłupiająca telewizyjna papka będzie musiała odejść do lamusa, aby dotrzymać kroku wznoszącej się globalnej, ludzkiej świadomości. Wtedy „dowodzenie” przejmą właśnie takie TV jak gaia.com. To jaki zyskuje ona obecnie światowy zasięg jest naprawdę zdumiewające.

Co można znaleźć w tej telewizji. Dominującymi tematami są tutaj m.in: medytacja, transformacja świadomości, duchowe wzniesienie, holistyczne uzdrawianie, rozwój osobisty, metafizyka, tajne sekretne programy kosmiczne, starożytność, zjawiska paranormalne, ukryta wiedza i nauka, święta geometria, moc umysłu. święte związki. Znajduje się tutaj również cała seria ( 7 sezonów) programu „Kosmiczne Ujawnienie”. Oprócz tego są też całe serie wywiadów i programów m.in z takimi gośćmi jak: Neal Donald Walsch, Drunvalo Melchizedek, Gregg Braden, Bruce Lipton, Wayne Dyer, Deepak Chopra.

Wszystkie filmy są w języku angielskim. Aby mieć dostęp do całych materiałów trzeba wykupić abonament (9dolarów/miesiąc). Można także jednorazowo wykupić za jednego dolara abonament tylko za na jeden miesiąc, aby przyjrzeć się bliżej telewizji.

Wrzucę sporo screenów, bliżej przedstawiających dostępne materiały.

Tematyka:

Gregg Braden:

Neal Donald Walsch:

Bruce Lipton:

Drunvalo Melchizedek:

Deepak Chopra:

Kosmiczne Ujawnienie (7 sezonów):

Reklamy

5 thoughts on “www.gaia.com – telewizja Nowej Ziemi

    • Na pewno można zapłacić kartą. Jeżeli wybierze się opcję comiesięcznego abonamentu, telewizja będzie pobierać co miesiąc z karty kwotę abonamentu. Być może są jeszcze dostępne inne formy płatności, ale nie zwróciłem na to wcześniej uwagi.

    • Na pewno można zapłacić kartą. Jeżeli wybierze się opcję comiesięcznego abonamentu, telewizja będzie pobierać co miesiąc z karty kwotę abonamentu. Być może są jeszcze dostępne inne formy płatności, ale nie zwróciłem na to wcześniej uwagi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s