Wspólna medytacja i modlitwa dla Polski oraz Świata, sobota 23 stycznia, godz. 19:00

Witam 🙂 Chciałbym podzielić się z Wami zdecydowanie wartą nagłaśniania ideą, do której link został polecony na moim blogu przez jedną osobę – Karolinę. Po zapoznaniu się z samym pomysłem, uznałem, że jest to rzecz piękna i ważna, więc chciałbym pomóc w jej rozpowszechnianiu. W związku z niestabilną sytuacją na świecie (głównie w Europie Zachodniej), a także zapędami światowej kliki banksterskiej, która za pomocą różnych narzędzi (m.in Unii Europejskiej) próbuje zdestabilizować oraz wpłynąć na suwerenność Polski, bardzo ważną i potrzebną rzeczą jest, aby jak najwięcej ludzi łączyło się na poziomie serc we wspólnej medytacji i modlitwie.

TheGridEarthMeditation

Dzięki poszerzonej świadomości możemy wreszcie uwolnić się z trwającego od tysiącleci mentalnego uwarunkowania, które każe nam wierzyć w to, że pojedyncza jednostka nie ma żadnego wpływu na przeogromny świat. Dlatego łączmy się na poziomie serca oraz wysyłajmy piękną, czystą energię w świat, która rozpuści oraz przetransformuje ogrom negatywnej energii, która otacza Planetę.

Medytacja odbędzie się w formie transmisji on-line w sobotę 23 stycznia o godzinie 19.00. Organizatorem oraz osobą, która ją poprowadzi jest Aron (http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.co.uk/). Wystarczy chwilę przed godziną 19tą wejść na jego kanał Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ

Tam powinien pojawić się filmik z transmisją na żywo. Warto, aby osoby nie mające żadnego doświadczenia w medytacji, także wzięły w niej udział. Tak naprawdę potrzebna jest tylko szczera, płynąca z serca intencja o uzdrowienie świata, a także nasza wyobraźnia – niezbędna do tworzenia afirmacji i wizualizacji.

Zapowiedź medytacji:

1 thought on “Wspólna medytacja i modlitwa dla Polski oraz Świata, sobota 23 stycznia, godz. 19:00

  1. Pingback: Wspólna medytacja i modlitwa dla Polski oraz Świata, sobota 23 stycznia, godz. 19:00 – Obudzeni.xyz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s